Yeni el sanatları ve iğne oyası

Günümüzde iğne oyası modelleri bayanların yaratıcılıklarına ve hayal güçlerine paralel olarak hızla artmaktadır. Bizlerde igneoyamodelleri.com olarak en yeni iğne oyası yazma modelleri ve en yeni iğne oyası havlu kenarı modellerini sizlerin istifadesine sunuyoruz.

Karanfil-modelli-igne-oyasi-yazma-modeli-4

Sizlerle paylaştığımız iğne oyası modelleri ile çok güzel yazma kenarları ve havlu kenarları yapabilirsiniz. Bunun için sitemizi yakından takip etmeniz yeterli. Ayrıca sitemizi takip ederken kendi görüş ve düşüncelerinizi de rahatlıkla ifade edebilirsiniz.

Yazma sık kumaştan desenli ve sade olarak dokunan sentetik veya pamuklu yumuşak bir kumaştır. Halk arasında genellikle tesettürlü hanımlar kullanır. Yazmalara, sizi daha şık ve zarif göstermesi için kenar oyası şarttır, en sık kullanılan yazma kenarı oyası ise iğne oyası modelleridir. Sizde yazmalarınızın kenarına renkli ipliklerle ve ya sade ipliklerle dilediğiniz modeli uygulayabilirsiniz. İğne oyası farklı yörelerin hamarat kadınları tarafından ince ve titiz bir işçilikle yapılır. Sitemizde iğne oyası tutkunları için hazırlanan iğne oyası yazma modelleri ve iğne oyası havlu kenarı modelleri ile esinlenerek kendi tasarımlarınızı ortaya çıkarmanız hiç de zor değil.

İğne oyasını yeni öğrenen bayanlar modelleri gördükten sonra “biz bunları yapamayız” demesinler. Sitemizdeki anlatımlı, yapımı oldukça kolay ve geniş açıklamalı modellerde başlayarak kendilerini geliştirebilirler. İğne oyasını en güzel yapmanın sırrı, doğru tekniği uygulamaktır. Bunun içinde sitemizdeki görsel ve yazılı anlatımları takip etmeniz yeterli.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir