Nişan için Tesettür Model Seçimi

Çizgili modeller bu yıl çok moda. Tesettür modasını da etkisi altına alan çizgili modeller pek çok kişinin düşünmeden aldığı giysiler arasında yer alıyor. Oysa ki çizgili modeller kilo sorunu olan bayanlar için büyük tehlike. Özellikle tesettür elbiselerde çizgili desenleri olanları kullanmadan önce vücut tipinizi iyi tanıyıp ona göre tercihlerde bulunmanız gerekli. Öyle ki tesettür kıyafetler seçerken yapacağımız yanlış tercihler bizi görünmek istemediğimiz bir görünüşe sokabilir.

Mesela, kilo sorunu olan kişilerin çizgili kıyafet seçerken çok dikkatli olması gerekir. Özellikle kısa boylu bayanların enine çizgili tesettür elbise seçmesi son derece risklidir. Daha kısa görünmelerine neden olabileceği gibi yine kilo sorunu olan bayanların enine çizgili desenli kıyafet giymesi de kilolarını fala göstereceği için uygun düşmeyebilir.

Tesettür giyimde moda olan her şeyi satın almak değil, bize en uygun olan modeller arasından seçim yapmamız gerekir. Moda olduğu için bir şey almak yerine, kişisel ihtiyaçlarımıza ve beden ölçülerimize uygun olanları alarak daha iyi ve güzel görünmeyi tercih etmeliyiz.

Tesettür elbise konusunda nişanlanmak isteyenler için de 2017 yılı içerisinde birbirinden değişik ve işlemeli modellere yer verilmektedir. Yeşil abiye modelleri arasından seçimler yaparak nişanınızda giyebilirsiniz. Özellikle kabarık etekli yeşil nişanlık modelleri 2016- 2017 senesinde çok tercih edilen modeller arasında yer almaktadır. Önü taşlı göğüs kısmında simetrik uygulanan taşlı işlemeli model gösterişli görünümünüzün yanı sıra modern bir görünüm yakalamanızı sağlamaktadır. Tesettür giyinenler için yeşil abiye modelleri arasında etek kısmı sade olan ve bel kısmını saran desenli küpürler oldukça dikkat çekici bir görünüm yakalamanızı sağlarken aynı zamanda aynı modeldeki yaka süsleri ile de kıyafette bir ayrıcalık yaratılmaya çalışılmaktadır.


Yaka süsü yerine kimileri kollarda kol düğmesi gibi duran büyük gösterişli işlemeli model tercihlerinde de bulunabilirler. Yeşil nişanlık modellerinde yer alan etek kısmı farklı boncuk sayıları ile dizi dizi etek çevresinde değişiklik yarattığı için görünüm zenginlikleri oluşturmaktadır. Boncuklu bir nişanlığım olsun isteyenler http://www.modaneva.com adresinden sade ve zarafeti ortaya çıkartan bir nişanlık modeli tercihi ile nişanlarında istedikleri gibi görünebilirler.

Sevebilirsin...

5 Yanıt

 1. Tuğba Ceylan dedi ki:

  Üstteki resimdeki model tam da nişan kıyafeti gibi. Çok beğendim gerçekten. Kendi nişanımda olmasa bile akrabamın nişanı için almayı düşünüyorum. Fiyatı da çok uygunmuş.

 2. emine eren gölbaşı dedi ki:

  Yeşil tesettür kıyafet gerçekten benim de çok hoşuma gitti. Üye olup bedenime göre bir tane sipariş geçeceğim. İnşallah sitenin stokları arasında vardır.

 3. Ceylan Halenur Işık dedi ki:

  Elbise ve tuniklerimi genellikle bordo renginden seçerim. Resimdeki elbisenin sitedeki bordo rengine aşık oldum diyebilirim. Gerçekten çok hoşmuş.

 4. pelin tekiner dedi ki:

  üst resimdeki bayanın elbisesi son derece uyumlu olmuş. yazıda da anlatıldığı gibi nişan törenlerinde herkesin gözü üstünüzde olabilir.

 5. Halime Demirçapa dedi ki:

  Bazı zamanlar vardır insan unutulmak istemez. Unutulmayacak anlardan biri de nişandır. Nişanda giyilebilecek kıyafet de çok özel olması gerekir. Tesettür anlamında da bence, imkanınız varsa diktirebilir veya değişik türden bir kıyafet satın alınabilir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir