Eski Eşyalarla Yeni Görünüm

Evinizdeki dekoratif eşyalar ve çok fazla önem veriyor ve farklı tasarımlarla evinize yeni atmosfer kazandırmaya mı çalışıyorsunuz? Eğer evinizde eşyalarınız da beraber oluşturduğumuz atmosfer farklı görüntüler sizler için büyük bir hobi ise ev yapımı avize bu alanda sizin daha kaliteli bir görüntü yaratabilmenizi sağlayacak en önemli araçlardır. Evinize gelen misafirleriniz el yapımı avizeler karşısındaki oluşmuş harika görüntüden dolayı şaşkın bakışlarıyla evinize karşı duymuş oldukları beğeniyi sürekli olarak sizlere söylemekten kendini alıkoyamayacak. Farklı üretim ve süsleme teknikleri ile hazırlanmış olan el yapımı avize modelleri evinizin her odasında bambaşka atmosfer yaratacak.
el yapımı avize modelleri
El yapımı avizeleri, eğer böyle konulara yaptığınız bulunuyorsa sizler de kendi evinizde oluşturabilirsiniz. En çok kullanılan el yapımı avize modelleri; kâğıtlarla, plastik bardaklarla, çatal – bıçaklar – kaşıklarla, tahta çubuklar, çıtalar ve danteller yardımıyla gerçekleştirilmektedir. Malzemelerin her evde bulunan malzemeler olması, insanların bu el yapımı avize ileri gördüklerinde şaşırmalarının en büyük sebebi olarak bilinmektedir. Herkesin aslında elinin altında bulundurmuş olduğu bu dekoratif süsleme araçlarını, kendi yaratıcılığınızla eviniz için uygun bir biçimde kullanabilirsiniz. Tamamen kişisel görüşünüz ve bakış açınız doğrultusunda evinizde bulunan bu basit malzemeleri ortamın atmosferini değiştirmek için rahatlıkla kullanabilirsiniz.
Evde çocuklarınızın küçükken derslerini çalışabilmesi için almış olduğunuz bir dünya atlasını, kendi yaratıcılığınızı kullanarak farklı süslemeler yaparak muhteşem bir mutfak lambası haline getirebilmeniz oldukça basittir. Sadece biraz yaratıcılık ve biraz istek ile beraber el yapımı avize modelleri oluşturabilir ve kullanmadığınız malzemeleriniz ile evinizde bambaşka bir atmosfer yaratabilirsiniz. Kullanılmayan kâğıtlarla, eskimiş çatal bıçak takımımızla, zamanında yapmış olduğunuz el işleriyle biraz yaratıcılığınızı birleştirdiğinizde, ortaya çıkan görüntü hem sizin evinize başka bir gözle bakmanızı sağlayacak hem de evinize gelen misafirleri şaşkınlığa uğratacaktır.

Detaylı bilgi için : http://www.avizee.com/el-yapimi-avize-modelleri.html

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir