14 Şubatta Alınabilecek 10 Güzel Hediye

14 Şubatta Alınabilecek 10 Güzel Hediye

Sevgiliye hediye alma sırasında kişiler arasında özel olan bazı sözler veya simgeler de tercih edilmektedir. İlişkinin başladığı yer, tarih veya isimlerin baş harfleri yazılmaktadır. Hepsi de aşkın en anlamlı dönüm anları olması nedeni ile duyguların daha derinlerde yaşanmasına olanak sağlamaktadır. Çiftlerin aşkları ile ilişkisi bulunan özel simgeleri sitemizin madalyon kolye ile yansıtmaları, mutluluğun bir kat daha artmasını sağlamaktadır.

Hediye seçimi sırasında trendlerden uzak kalmak istemeyen ve her anlamda yaratıcı olmaya çalışan çiftler, sevdiklerini çok daha özel hissettirecek sürprizler yapmayı tercih etmektedir. Bu yazımızda 14 şubatta alınabilecek 10 güzel hediyenin bazılarını açıklıyoruz.

Tamtur pırlanta alyans

Artık bekâr bayanlarında günlük hayat içerisinde rahatlıkla kullandıkları tamtur pırlanta alyanslar, bu sayede güzelde bir hediye seçeneği olmaktadır.

Tektaş pırlanta küpe

İster iş hayatı içerisinde, ister şık bir davette, isterse de günlük hayatta yer alabilecek pırlanta küpeler sevgiliye hediye edilecek en güzel alternatiflerden bir tanesidir.

1.
Reina Pırlanta Küpe
2.
Reina Pırlanta Küpe
3.
Pırlanta küpe

Pırlantalı yonca kolye

Şans getirdiğine inanılmaya devam eden yoncanın pembe (rose) altın ile pırlantaya işlendiği kolye modeli her zaman takılabilecek özelliklerde yer almaktadır.

Pırlanta Bileklik

Rose altından üretilmiş olan pırlanta bileklik modelleri pırlantalarla ışıl ışıl olan kalbi ile sevdiğinizin gözlerini daha da kamaştıracak.

4.
NG - Lucky - El Pırlanta Bileklik
5.
Pırlanta Bileklik
6.
Kelebek Pırlanta Bileklik
7.
Göz Pırlanta Bileklik

Özel tasarım tektaş pırlanta yüzük

Zarif tek taş pırlanta yüzük modelleri hem sevdiklerinize özel zamanlar içerisinde hediye edebileceğiniz hoş bir model olarak bulunuyor.
8.
Forevermark Tektaş Pırlanta Yüzük
9.
Forevermark Tektaş Pırlanta Yüzük
10.
Forevermark Tektaş Pırlanta Yüzük

Tüm fotoğraflar https://www.zenpirlanta.com/ adresine aittir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir